Programma / uitslagen van de Finaledag
 
Sportcentrum "De Mencke"
23-02-2019
 
 
     
   
 
Play offs JO15 1e klasse
 
     
   
 
   
2e van de competitie
3e van de competitie  
 
08:45 uur
-
09:00 uur  
Noordpool 1
-
Middelstum 1  
2-4
 
(C-2)
 
     
   
 
 
   
1e van de competitie
4e van de competitie  
 
09:15 uur
-
09:30 uur  
Noordpool 2
-
T'Hogeland 1  
1-1*
 
(C-4)
 
     
   
 
  Troostfinale
 
verliezer (C-4)
verliezer (C-2)  
 
09:50 uur
-
10:05 uur  
Noordpool 2
-
Noordpool 1  
2-4
 
(3e en 4e)
 
     
   
 
  Finale
 
winnaar (C-4)
winnaar (C-2)  
 
10:30 uur
-
10:45 uur  
T'Hogeland 1
-
Middelstum 1  
1-1*
 
(1e en 2e)
 
     
   
 
       
* winst na strafschoppen.
       
                     
                     
 
     
   
 
Play offs JO15 2e klasse
 
     
   
 
   
2e van de competitie
3e van de competitie  
 
08:30 uur
-
08:45 uur  
De Fivel 2
-
Corenos 2  
4-1
 
(C-1)
 
     
   
 
 
   
1e van de competitie
4e van de competitie  
 
09:00 uur
-
09:15 uur  
Middelstum 2
-
Poolster 2  
3-0
 
(C-3)
 
     
   
 
  Troostfinale
 
verliezer (C-3)
verliezer (C-1)  
 
09:30 uur
-
09:45 uur  
Poolster 2
-
Corenos 2  
3-1
 
(3e en 4e)
 
     
   
 
  Finale
 
winnaar (C-3)
winnaar (C-1)  
 
10:10 uur
-
10:25 uur  
Middelstum 2
-
De Fivel 2  
3-0
 
(1e en 2e)
 
     
   
 
       
* winst na strafschoppen.
       
                     
                     
 
     
   
 
Play offs JO13 1e klasse
 
     
   
 
 
   
2e van de competitie
3e van de competitie  
 
11:05 uur
-
11:20 uur  
Middelstum 1
-
Noordpool 1  
0-3
 
(D-2)
 
     
   
 
 
   
1e van de competitie
4e van de competitie  
 
11:35 uur
-
11:50 uur  
De Fivel 1
-
T'Hogeland 1  
*1-1
 
(D-4)
 
     
   
 
  Troostfinale
 
verliezer (D-4)
verliezer (D-2)  
 
12:10 uur
-
12:25 uur  
T'Hogeland 1
-
Middelstum 1  
2-2*
 
(3e en 4e)
 
     
   
 
  Finale
 
winnaar (D-4)
winnaar (D-2)  
 
12:50 uur
-
13:05 uur  
De Fivel 1
-
Noordpool 1  
2-0
 
(1e en 2e)
 
     
   
 
       
* winst na strafschoppen.
       
                     
                     
 
     
   
 
Play offs JO13 2e klasse
 
     
   
 
 
   
2e van de competitie
3e van de competitie  
 
10:50 uur
-
11:05 uur  
De Fivel 2
-
KRC / ZEC 2  
2-1
 
(D-1)
 
     
   
 
 
   
1e van de competitie
4e van de competitie  
 
11:20 uur
-
11:35 uur  
Middelstum 2
-
Noordpool 4  
4-1
 
(D-3)
 
     
   
 
  Troostfinale
 
verliezer (D-3)
verliezer (D-1)  
 
11:50 uur
-
12:05 uur  
Noordpool 4
-
KRC / ZEC 2  
1-3
 
(3e en 4e)
 
     
   
 
  Finale
 
winnaar (D-3)
winnaar (D-1)  
 
12:30 uur
-
12:45 uur  
Middelstum 2
-
De Fivel 2  
4-2
 
(1e en 2e)
 
     
   
 
       
* winst na strafschoppen.
       
                     
                     
                     
Play offs JO11 1e klasse
 
     
   
 
 
   
2e van de competitie
3e van de competitie  
 
13:25 uur
-
13:40 uur  
Corenos 1
-
De Fivel 1  
2-1
 
(E-2)
 
     
   
 
 
   
1e van de competitie
4e van de competitie  
 
13:55 uur
-
14:10 uur  
Middelstum 1
-
T'Hogeland 2  
0-1
 
(E-4)
 
           
 
  Troostfinale
 
verliezer (E-4)
verliezer (E-2)  
 
14:40 uur
-
14:55 uur  
Middelstum 1
-
De Fivel 1  
*0-0
 
(3e en 4e)
 
     
   
 
  Finale
 
winnaar (E-4)
winnaar (E-2)  
 
15:20 uur
-
15:35 uur  
T'Hogeland 2
-
Corenos 1  
0-0*
 
(1e en 2e)
 
     
   
 
        * winst na strafschoppen.        
                     
                     
 
     
   
 
Play offs JO11 2e klasse
 
     
   
 
 
   
2e van de competitie
3e van de competitie  
 
13:10 uur
-
13:25 uur  
Middelstum 2
-
De Fivel 2  
2-0
 
(E-1)
 
     
   
 
 
   
1e van de competitie
4e van de competitie  
 
13:40 uur
-
13:55 uur  
Noordpool 2
-
T'Hogeland 3  
0-1
 
(E-3)
 
     
   
 
  Troostfinale
 
verliezer (E-3)
verliezer (E-1)  
 
14:20 uur
-
14:35 uur  
Noordpool 2
-
De Fivel 2  
3-0
 
(3e en 4e)
 
     
   
 
  Finale
 
winnaar (E-3)
winnaar (E-1)  
 
15:00 uur
-
15:15 uur  
T'Hogeland 3
-
Middelstum 2  
2-1
 
(1e en 2e)
 
     
   
 
        * winst na strafschoppen.        
                     
                     
 
     
   
 
Play offs JO9 1e klasse
 
     
   
 
 
   
2e van de competitie
3e van de competitie  
 
13:25 uur
-
13:40 uur  
Poolster 1
-
Noordpool 1  
3-4
 
(F-2)
 
     
   
 
 
   
1e van de competitie
4e van de competitie  
 
13:55 uur
-
14:10 uur  
De Fivel 1
-
Usquert 1  
2-1
 
(F-4)
 
     
   
 
  Troostfinale
 
verliezer (F-4)
verliezer (F-2)  
 
14:40 uur
-
14:55 uur  
Usquert 1
-
Poolster 1  
3-0
 
(3e en 4e)
 
     
   
 
  Finale
 
winnaar (F-4)
winnaar (F-2)  
 
15:20 uur
-
15:35 uur  
De Fivel 1
-
Noordpool 1  
5-0
 
(1e en 2e)
                     
        * winst na strafschoppen.        
                     
                     
 
     
   
 
Play offs JO9 2e klasse
 
     
   
 
 
   
2e van de competitie
3e van de competitie  
 
13:10 uur
-
13:25 uur  
Middelstum 1
-
Poolster 2  
1-0
 
(F-1)
 
     
   
 
 
   
1e van de competitie
4e van de competitie  
 
13:40 uur
-
13:55 uur  
Noordpool 1
-
Corenos 1  
1-0
 
(F-3)
 
     
   
 
  Troostfinale
 
verliezer (F-3)
verliezer (F-1)  
 
14:20 uur
-
14:35 uur  
Corenos 1
-
Poolster 2  
0-3
 
(3e en 4e)
 
     
   
 
  Finale
 
winnaar (F-3)
winnaar (F-1)  
 
15:00 uur
-
15:15 uur  
Noordpool 1
-
Middelstum 1  
0-0*
 
(1e en 2e)
                     
        * winst na strafschoppen.        
                 
                 
 
Copyright ©    1999 -     zaalwintercompetitie.nl